Prekės ženklas Can Go

HomeApie UAB “Keturžiedė”Prekės ženklas Can Go

PRIEŠISTORĖ..
Gimus ir augus 4-ių seserų šeimoje, pati jauniausioji nuolat privalėdavo dėvėti tai, kas lieka nuo vyresniųjų…
Manau nutuokiate apie ką visa tai: nuotraukose dažniausiai jos visos keturios vienodos, kuomet pasikeičia sezonas – visoms kartu yra atnaujinami vienodi komplektai… Ir taip nuolat visko po keturis 😊
Tikriausiai nebekyla Jums ir klausimas – iš kur gi kilo pavadinimas UAB „Keturžiedė“ ir jį lydintis prekės ženklas CAN GO.

Keturios sesės užaugo ir kiekviena jų turi savus nuostabius vaikus. Rengiame mes juos nebe vienodai… 😊
Nuo pat mažų dienų lydėta vizija pildosi. Neįkainojamos seserystės bei motinystės patirčių  įtakotas – 2015 metais gimė prekės ženklas CAN GO. Sukurtas visų pirma mamoms – kad būtų lengva rinktis, prieinama įsigyti ir palengvintų mažylių priežiūros kasdienybę. 

 

Kiekviena CAN GO kuriama kolekcija padeda mums įsivertinti kuriamus gaminius iš naujo. Nuolat tobuliname produkcijos konstrukcijas, žvelgiame į gaminius mamos ir jos mažylio akimis. Nuolat dalyvaujame įvairiose parodose, daug bendraujame. Girdime – todėl jaučiame pulsą patogumo, spalvų, temų, personažų kūrimo procese.

Išskirtinės kokybės, dizaino ir praktiškumo gaminiai šiuo metu pristatomi visai Europai, gaminami pagal aukščiausius gamybos standartus, išpildant visus saugumo, kokybės ir patikimumo reikalavimus. Siūlome gaminį, kuris tenkina ne tik aukštos kokybės kriterijus, bet ir turi itin konkurencingą kainą. Pagrindinis mūsų tikslas – būti matomu, būti prieinamu. 

Esame patyrę ir stiprūs kūdikių ir vaikų drabužių gamyboje, todėl CAN GO prekės ženklo produkcijos asortimente rasite: kombinezonus, smėlinukus, siaustinukus, kelnytes, komplektus, džemperius, marškinėlius, sukneles, tampres, pledus, kepurytes, pirštinytes, aksesuarus. Modeliai, spalvos ir temos dera tarpusavyje, todėl nesunkiai vienoje kolekcijoje atrasite lengvus drabužių derinius.

Per 1 metus pagaminame nuo 8 iki 16 skirtingų kolekcijų temų. CAN GO asortimentas šiuo metu siekia virš 80-ies skirtingų konstrukcijų modelių, 2022 metų pradžioje suskaičiavome apie 6000 skirtingo dizaino drabužių. 

Start typing to see posts you are looking for.
Sign in

No account yet?

Create an Account