social projects

Meilė šeimoje kuria stebuklus, kuriuos mes – kaip socialiai atsakingas verslas, ėmėmės globoti ir rengti. Tie stebuklai – tai mūsų mažieji, kurie yra ir mūsų visų ateitis.

Šeima – tai patys artimiausi ir brangiausi mums žmonės, tai nuoširdžios meilės ryšiai, tai bendros vertybės ir džiaugsmas vienas kitu. Dėl jos esame pasiruošę padaryti daug ir dar daugiau!

Lietuvos demografinė situacija jau kuris laikas verčia sunerimti ir susimąstyti dėl mūsų šalies, mūsų lietuviškos šeimos ateities. Nerimą keliantys gimstatumo rodikliai paskatino mus imtis veiksmų. Todėl jau trečius metus iš eilės CAN GO kidswear remia gausias Lietuvos šeimas: 

GIMUS 4-TAM VAIKUI ŠEIMOJE DOVANOJAME “CAN GO” KIDSWEAR KŪDIKIO DRABŪŽĖLIŲ KRAITELĮ! 

Dėl DOVANŲ KRAITELIO gimus 4-am vaikui (rekomenduojame kreiptis likus 1 mėn iki planuojamo gimdymo) parašykite mums info@medvilne.com , laiške paprašysime Jūsų atsiųsti patvirtinimui reikalingą informaciją (duomenų saugumą garantuojame):

  • Jūsų vaikų gimimo liudijimo foto (būkite ramūs – informacijos saugumą garantuojame, to prašome, nes per keletą metų jau pasitaikė pora piktnaudžiavimo atvejų);
  • Jūsų laukiamo mažylio lytis (jei žinote)?
  • Kada mažylis planuoja gimti?
  • Jūsų kontaktai: vardas, pavardė, telefonas, emailas, adresas su pašto kodu – ši informacija reikalinga, kad galėtume išsiųsti siuntą per kurjerį. 

Auginant 3-is ir daugiau vaikų – suteikiame NUOLATINĘ, – 50% NUOLAIDĄ visam “CAN GO” asortimentui!

Dėl NUOLATINĖS -50% NUOLAIDOS visam CAN GO asortimentui parašykite mums info@medvilne.com, laiške paprašysime Jūsų atsiųsti patvirtinimui reikalingą informaciją (duomenų saugumą garantuojame):

  • Jūsų vaikų gimimo liudijimo foto (būkite ramūs – informacijos saugumą garantuojame, to prašome, nes per keletą metų jau pasitaikė pora piktnaudžiavimo atvejų);

Abiem aukščiau įvardintais atvejais mes Jums suteiksime ilgalaikį nuolaidos kodą, kurį panaudoti galėsite apsipirkdami mūsų elektroninėje arba fizinėje parduotuvėse:

  • www.cangobaby.com
  • “CAN GO” Kidswear vardinė parduotuvė Kaune, Jotvingių g. 15.

Džiaugiamės galėdami bent maža dalele prisidėti prie mūsų Tautos ir Jūsų šeimos gerovės! 

Start typing to see posts you are looking for.
Sign in

No account yet?

Create an Account