PREKIŲ PRISTATYMAS

HomeKlientamsPREKIŲ PRISTATYMAS

PREKIŲ PRISTATYMAS

  1. Pirkėjas, užsakydamas prekes, privalo nurodyti tikslų prekių pristatymo adresą.
  2. Pirkėjas privalo priimti prekes pats. Jei Pirkėjas prekių priimti pats negali, bet prekės pristatytos Pirkėjo nurodytu adresu, Pirkėjas neturi teisės reikšti pretenzijų dėl pristatytų prekių netinkamam asmeniui.
  3. Pardavėjas išsiunčia prekes Pirkėjui per 3-7 darbo dienas nuo apmokėjimo už užsakytas prekes gavimo dienos. Šis terminas yra preliminarus ir netaikomas tuo atveju, kuomet Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamos prekės (prekių), tuo tarpu Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą. Susipažindamas su šiomis Taisyklėmis, Pirkėjas sutinka, kad išimtiniais atvejais prekių pateikimas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju, Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pateikimo terminus ir kitas sąlygas.
  4. Prekės klientui pristatomos vienu iš pasirinktų būdu:
    1. Omniva paštomatais;
    2. Kurjeriu;
  5. Pardavėjas neatsako už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl trečiųjų asmenų, nesusijusių su Pardavėju, kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.
  6. Pirkėjas privalo nedelsiant informuoti Pardavėją, jeigu siunta pateikiama pažeistoje (suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista) išorinėje pakuotėje, jeigu siuntoje gautos neužsakytos prekės arba netinkamas jų kiekis.
Start typing to see posts you are looking for.
Sign in

No account yet?

Create an Account