NEMOKAMAS PRISTATYMAS LIETUVOJE NUO 50€!

Apsipirkimas

Kaip panaudoti nuolaidos kodą?

Reguliariai taikome reklamines nuolaidas, kurios gali būti įvairios – nuo piniginių nuolaidų iki nemokamų dovanų perkant. Atminkite, kad vienam užsakymui galite taikyti tik vieną nuolaidą ir (arba) akciją (nuolaidos nesumuojamos).

Norėdami panaudoti nuolaidos kodą savo užsakymui, pirmiausia į savo krepšelį įsidėkite norimą (-as) įsigyti prekę (-es) ir apmokėjimo skiltyje įveskite nuolaidos kodą pateiktame teksto laukelyje “Nuolaidos kodas” ir spustelėkite “Taikyti”.

Norėdami patvirtinti, kad nuolaida buvo pritaikyta, dar kartą patikrinkite savo užsakymo patvirtinimą ir įsitikinkite, kad nuo galutinės sumos yra pridėta nuolaida. Jei pritaikysite piniginę nuolaidą, suma bus automatiškai išskaičiuota iš bendros užsakymo sumos. Jei pridedate pasiūlymą dėl nemokamos dovanos su pirkiniu, joks papildomas produktas į krepšelį nebus pridėtas, tačiau nuolaida PRIVALO būti rodoma, kad gautumėte nemokamą dovaną su pirkiniu.

Man patinkančio produkto nebėra sandėlyje, ar netrukus turėsite daugiau atsargų?

Jei patinkantis gaminys nėra mūsų pagrindinės kolekcijos dalis, papildomų atsargų negausime (išskyrus atvejus apie kuriuos pranešame viešai). Kiekviena kolekcija yra sezoninė ir jos kiekis ribotas. Jei jums labai patinka stilius, siūlytume pirkti didesnio dydžio drabužį, kad vaikas galėtų jį išaugti.

Taip pat būtinai apsilankykite, kai prasidės kitas sezonas, nes dažnai turime panašaus stiliaus drabužių su naujais raštais ir audiniais.

Atrodo, kad mano vaikas yra tarpinio dydžio, kokį dydį rekomenduotumėte rinktis?

Visada rekomenduojame rinktis didesnio dydžio drabužius savo vaikui. Jie sparčiai auga ir tikrai netrukus jiems tiks kitas didesnis dydis. Visada rekomenduojame rinktis didesnio dydžio drabužius savo vaikui. Jie visada auga ir tikrai netrukus jiems tiks kitas didesnis dydis. Be to, atkreipkite dėmesį, kad “Can Go” gaminami drabužiai yra į didesnę pusę.

Pristatymas

Per kiek laiko užsakymas bus išsiųstas?

Visi užsakymai bus išsiųsti per 1-2 darbo dienas, išskyrus savaitgalius ir švenčių dienas. Kai užsakymas bus apdorotas ir išsiųstas, atsiųsime jums pranešimą el. paštu. Pristatymo trukmė po išsiuntimo 1-2 d.d.

Ar siunčiate prekes už Lietuvos ribų?

Taip, džiaugiamės galėdami išsiųsti į bet kurią Europos šalį. Dėl užsakymų už Europos ribų kreipkitės el. paštu [email protected].

Mano siunta buvo sugadinta arba trūko elemento, su kuo turėčiau susisiekti?

Jei kyla problemų dėl siuntos, rašykite mums el. paštu [email protected] ir nurodykite savo užsakymo numerį.

Grąžinimas

Kokia yra "Can Go" prekių grąžinimo politika?

Per 14 dienų nuo užsakymo gavimo galite grąžinti prekę. Grąžinamas prekes siųsti adresu – Jotvingių g. 15, Kaunas arba į bet kurį šalia esantį paštomatą. Grąžinant prekes nurodykite įmonės telefono numerį: +37068640208.

Būtina užildyti grąžinimo formą, kurią turite įdėti į siuntą kartu su gražinamomis prekėmis. Atkreipkite dėmesį, kad turėsite sumokėti siuntimo mokestį. Priimsime grąžinti tik nedėvėtus ir neskalbtus gaminius su etiketėmis bei originalia pakuote (maišeliu). Jei pirkote prekes fizinėje parduotuvėje, jas grąžinti galite atvykus į vietą.

Ar teikiame nemokamą grąžinimą?

Deja, šiuo metu nesiūlome nemokamo grąžinimo. Rekomenduojame siųsti daiktus atgal registruotu paštu arba per kurjerių tarnybas ir saugoti siuntimo įrodymą, kol gausite pranešimą apie pinigų grąžinimą, nes mes neatsakome už grąžinamų daiktų praradimą gabenimo metu.

Ar siūlome keitimo paslaugas?

Jei norite pakeisti prekę, turite ją grąžinti mums ir pateikti naują užsakymą. Atkreipkite dėmesį, kad turėsite sumokėti grąžinimo / keitimo mokestį. Fizinėje parduotuvėje prekes keičiame atnešus netinkama prekę.

Kada gausiu grąžinamąją išmoką?

Pinigai grąžinami per 14 darbo dienų. Negavus grąžinimo į sąskaitą vėliau nei per 10 dienų prašome susitiekti – [email protected]

Ką turėčiau daryti, jei mano gaminys yra nekokybiškas arba neteisingas?

Užtikriname, kad visi produktai prieš išsiunčiant būtų patikrinti, tačiau jei gavote nekokybišką ar neteisingą produktą, per 7 dienas atsiųskite užsakymo nuotrauką adresu: [email protected].

Updating…
  • Krepšelyje nėra produktų.